Antykwariat Antykwa - książki, białe kruki

Twój koszyk Ilość produktów: 0Wartość: 0 zł Przejdź do kasy
Szczególnie polecam Rzadkość/unikat Nasze aukcje Sprawdź nasze aktualne aukcje: .
Pozycjonowanie: EACTIVE wiemy jak - pozycjonowanie stron www


REGULAMIN

 antykwariatu internetowego Antykwariat Antykwa     działającego pod adresem www.antykwariatantykwa.pl,  którego właścicielem jest Piotr Lewandowski, prowadzący działalność gospodarczą, nr wpisu 65800/2009 w Ewidencji Działalności Gospodarczej, wydanego przez Prezydenta miasta Poznania, z siedzibą w Poznaniu, os.B.Śmiałego 7/4, nr NIP 7780146928, nr Regon 634404399 .

1. Antykwariat prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet.

2. Zamówienia są przyjmowane przez:

- stronę www.antykwariatantykwa.pl

3. Po złożeniu zamówienia klient dostaje e-mailem informację o jego przyjęciu. Realizacja zamówienia rozpoczyna się z chwilą otrzymania wpłaty za wybraną pozycję książkową wg ceny brutto+koszty wysyłki na konto bankowe antykwariatu -mBank  

4. Zamówienie, które w ciągu 3 dni od jego złożenia nie zostanie przez klienta potwierdzone, zostanie anulowane.

5. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez klienta zamówienia. Antykwariat zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.

6. Do ceny podanej przy towarze doliczane są koszty wysyłki:
wg cennika Poczty Polskiej dostępnej na stronie internetowej www.poczta-polska.pl. Przy zakupie więcej niż jednej pozycji nabywca zostanie poinformowany o koszcie wysyłki wynikającym z sumarycznej wagi całego zamówienia. 

7. Zakupione książki można też odebrać  osobiście, w miejscu prowadzenia działalności tj. os. B. Śmiałego 7/4 w Poznaniu, jednak po wcześniejszym uzgodnieniu dokładnego terminu odbioru. Płatność może być wtedy zrealizowana bądź to przelewem na konto antykwariatu, bądź gotówką w momencie odbioru zamówionych pozycji.

 

 

8. Do  zamówienia - na życzenie klienta- wystawiany jest rachunek. Antykwariat nie jest płatnikiem podatku VAT.

 

 

9. Książki używane będące kiedyś własnością osób prywatnych lub zlikwidowanych bibliotek, mogą być opatrzone pieczątkami, znakami własnościowymi, dopiskami, dedykacjami, exlibrisami itp., jest to typowe i nie ujęte w opisie chyba, że ma znaczenie kolekcjonerskie.

10. Stan fizycznego zużycia książek, szczególnie bardzo starych, bywa różny. W opisie podstawowym znajdą Państwo skróconą ocenę stanu danego egzemplarza, szczegóły, co do ewentualnych braków i uszkodzeń są podane w dokładnym opisie książki. Przy czym każdy egzemplarz, nawet w stanie bardzo dobrym nosi ślady użytkowania w stopniu odpowiednim do wieku książki.

11. Ponieważ antykwariat oferuje zasadniczo książki używane, zwykle występują one w jednym egzemplarzu, zamówienia realizuję w kolejności zgłoszeń.

12. Jeśli dana pozycja występuje w kilku jednakowych egzemplarzach, co zdarza się bardzo rzadko, zdjęcia poglądowe prezentują wybrany o największym stopniu zużycia, kolejne mogą się różnić, lecz nie będą w gorszym stanie.

13. Termin otrzymania przesyłki jest wynikiem czasu realizacji zamówienia plus czas wysyłki i nie powinien przekroczyć 7 dni roboczych.

14. Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy jest sąd właściwy dla siedziby pozwanego, jednak zawsze proponujemy najpierw polubowne rozstrzygnięcia wszelkich nieporozumień.

15. Zgodnie z Ustawą z dn. 2 marca 2002r. O ochronie praw konsumenta, klient może zrezygnować z towaru zakupionego w antykwariacie bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. Jest to możliwe tylko wtedy, gdy zakupiony produkt nie był używany, kopiowany lub nie został w żaden sposób zniszczony. Razem z towarem należy zwrócić otrzymany paragon lub fakturę. Antykwariat gwarantuje zwrot wartości produktu. Pieniądze zostaną wysłane przekazem pocztowym lub wpłacone na konto podane przez klienta. Koszt dostawy nie podlega zwrotowi, Klient ponosi również koszty przesyłki za odesłanie towaru.

16. Zgodnie z Art. 24 ust. 1 ustawy o ochronie danych osobowych, dane osobowe nabywcy zostaną wprowadzone do bazy danych antykwariatu wyłącznie w celach realizacji zamówień i nie będą udostępniane innym podmiotom. Każdy Klient ma prawo wglądu do swoich danych i ich poprawienia.

17. Domniemywa się, iż klient dokonując transakcji w tym antykwariacie, zapoznał się z regulaminem i akceptuje jego warunki.


Ładowanie...